FAALİYETLERİMİZ

Burs Fonu

Bir gencin geleceğini birlikte değiştirebiliriz

Üniversite yaşantısı, her öğrenci için yeni deneyimler, fırsatlar ve zorluklarla doludur. Günebakan Vakfı olarak, eğitimin her aşamasında öğrencilere destek olmak için bağışlarınızla oluşturduğumuz fon içerisinden üniversite öğrencilerimize aylık burs imkânı sunuyoruz. Siz de eğitim seferberliğine destek olmak için tek seferliğine bağış yapabilir ya da düzenli burs bağışçımız olabilirsiniz.

Gıda Fonu

365 gün gıda desteği

Gıdaya erişim zorluğu yaşayan aileler için oluşturduğumuz Günebakan Vakfı gıda fonunda toplanan bağışları; erzak kolisi, kumanya paketi veya alış-veriş kartı olarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Gıda yardım faaliyetlerimiz sadece bir ay değil, yılın 365 gününü kapsıyor.  Dolayısıyla destek olmak için tek seferliğine bağış yapabilir ya da düzenli gıda fonu bağışçımız olabilirsiniz.

Eğitim Desteği

Bir kalem ve defterden daha fazlası… Eğitimde fırsat eşitliği

Hem okullardan gelen yardım talepleri hem de yaptığımız araştırmalar sonucunda tespit ettiğimiz okullar için yürüttüğümüz eğitim desteği kapsamında; kitap, kırtasiye malzemelerinin yanı sıra okul için gerekli araç ve gereçler, spor malzemeleriyle öğrencilerin kışlık giyim ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bu yardımlar sayesinde eğitim faaliyetlerinin devamlılığına ve eğitimde fırsat eşitliğine destek oluyoruz. Siz de okulların ve öğrencilerimizin okulların ve öğrencilerimizin eğitimine destek olmak için tek seferliğine bağış yapabilir ya da düzenli eğitim desteği bağışçımız olabilirsiniz.

Yaşam Alanları Desteği

Doğal afetlerden etkilenmiş ya da koşulları elverişli olmayan yaşam alanları için başlattığımız desteğe yapacağınız bağışlar ile bir tuğla da siz koyun.
Günebakan Yaşam Alanları Desteği’nde toplanan bağışlar;
Yaşam alanlarının yenilenmesi
Eksiklerin tamamlanması için kullanılır.

Yaşam alanlarının yenilenmesine destek olmak için bağış yapabilir ya da düzenli bağışçımız olabilirsiniz.

Bilim ve Teknoloji Desteği

Güne bakan nesiller yetiştirmek konusunda çocuklara bilim ve teknoloji ulaştırmak için başlattığımız desteğe yapacağınız bağışlar ile geleceği aydınlatın.
Günebakan Bilim ve Teknoloji Desteği’nde toplanan bağışlar;
Bilim Setleri
Teknoloji Tırı
Robotik Kodlama Atölyeleri
Bilim Eğitim Atölyeleri için kullanılır.
 
Çocukların bilim ve teknoloji farkındalığı kazanmasına destek olmak için bağış yapabilir ya da düzenli bağışçımız olabilirsiniz.

Tarımsal Kalkınma İçin Tarıma Destek

Tarımsal kalkınma ve geleceğin tarımı için başlattığımız tarım desteğine yapacağınız bağışlar ile bir tohum da siz ekin.

Günebakan Tarım Desteği’nde toplanan bağışlar;

Varlıkların Korunması

Tarımsal Eğitim
Tarım Atölyeleri için kullanılır.

Tarım konusunda bilinçlendirme ve teşviklere destek olmak için bağış yapabilir ya da düzenli bağışçımız olabilirsiniz.

Güneştir daima ışığım,
güne bakalım...

© Copyright 2023 by Günebakan Vakfı