HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Günebakan Aile, Çocuk ve Eğitim Vakfı, eğitim ve eşit yaşam imkânına erişemeyen her kadın ve çocuğa fırsat ulaştırmak ve onlara “yol arkadaşı” olmak misyonuyla kurulmuş, bağımsız bir dayanışma vakfıdır. 
Anadolu’nun paylaşmaya, dayanışmaya ve sevgiye dayalı kültürünü, çağdaş bilgi ve değerler ışığında yaşatmayı hedefler. Kadın ve çocukların hayata eşit ve adil şartlarda devam etmeleri için kalıcı çözümler üretmek ve onları nitelikli eğitim fırsatlarına eriştirmek için çalışır.
Gönüllüleri, destekçileri ve bağışçılarıyla her adımda hem gönül bağı hem de şeffaf iletişim kurar. Kurumsal iş birlikleri sayesinde faaliyetlerini daha geniş bir çevrede yürütme imkânına kavuşur.
Günebakan Aile, Çocuk ve Eğitim Vakfı’nın herhangi bir gayrimenkulü veya işletmesi bulunmaz. Gelen bağışların her kuruşu sadece dayanışma faaliyetlerinde kullanılır. 

Vizyon

Günebakan Vakfı, her çocuğun ve kadının yaşam imkanlarına ve eğitime adil ve eşit erişim imkânı bulduğu bir dünya hayal eder. Toplumsal cinsiyet eşitliğini destekler; çocukların ve kadınların potansiyellerini tam olarak gerçekleştirebilecekleri bir toplum yaratmayı hedefler.

Misyon

Eğitim, sağlık ve toplumsal destek alanlarında uzun/orta/kısa vadeli gerçekçi projeler üreterek her bireyin yaşam kalitesini artırmaya ve toplumda pozitif değişim yaratmaya odaklanır.

Ekibimiz

Yönetim Kurulu Başkanı

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Yönetim Kurulu Üyesi / Muhasip Üye

© Copyright 2023 by Günebakan Vakfı