NASIL DESTEK OLABİLİRİM?

Online Bağış

Günebakan Vakfı’na online bağış yaparak siz de eğitim, sağlık ve toplumsal destek alanlarında önemli çalışmalara destek olabilirsiniz. Bağışlarınızla vakfımızın, çocuklarımıza ve kadınlara yaşam imkanlarına ve eğitime adil ve eşit erişim imkânı sağlamak için yürüttüğü projelere katkıda bulunabilirsiniz. Üstelik online bağış yapmak hem kolay hem de güvenilir. Unutmayın, her bağış, bir çocuğun ve kadının hayatında fark yaratabilir. Şimdi online bağış yaparak siz de bu farkın bir parçası olun!

Fonzip Bağlantımız

fonzip.com/gunebakan/bagis-yap

Günebakan Aile Çocuk ve Eğitim Vakfı Hesap Bilgilerimiz

Vakıfbank Köroğlu IBAN: TR36 0001 5001 5800 7319 8014 60

USD IBAN: TR48 0001 5001 5804 8022 6849 70

EURO IBAN: TR53 0001 5001 5804 8022 6849 77

Ek bilgi:

Sayın Bağışçılarımız,

“5737 sayılı Vakıflar Kanunu’nun 25. maddesi ile Vakıflar Yönetmeliği’nin 35. maddesi gereğince, yurt dışından bağış ya da yardım alan vakıflar, aldıkları bağış ya da yardımları bir ay içinde ilgili Bölge Müdürlüğüne bildirmek zorundadırlar.”

Buna göre Günebakan Vakfı’na yurt dışından gelen veya gelecek olan yabancı para birimli bağışlarınızın hassas ve düzenli bir şekilde işlenmesi ve kaydedilmesi amacıyla, bağışlarınızı kabul etmek ve yönetmek için web sitemizde örneği bulunan YURTDIŞINDAN YARDIM/BAĞIŞ doldurulması gerekmektedir. Bu konuda yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz.

Yurt Dışı Bağış Formu İçin Tıklayınız

Günebakan Gönüllüleri

Günebakan Vakfı’na gönüllü olarak katılarak, toplumda pozitif değişim yaratmaya ve ihtiyaç sahiplerine destek olmaya siz de katkıda bulunabilirsiniz. Gönüllü olarak vakfımıza katılarak, değerli deneyimler kazanabilir aynı zamanda topluma katkıda bulunmanın gururunu yaşayabilirsiniz. Gönüllü olmak için vakfımızın web sitesindeki başvuru formunu doldurarak veya doğrudan bize ulaşarak siz de harekete geçebilir ve hayatlarına dokunabileceğiniz bir fark yaratabilirsiniz.

Gönüllülük başvurusu için tıklayın

Gayrimenkul Desteği

Günebakan Vakfı olarak, topluma uzun vadeli ve sürdürülebilir katkılar sağlamak amacıyla yapılacak gayrimenkul desteği ile Günebakan Köyleri’nin kurulmasını ve çeşitli projelerin hayata geçirilmesini hedefliyoruz. Bu desteğin, sadece bir yaşam alanı sağlamakla kalmamasını, aynı zamanda iş imkanları, tarım ve hayvancılık projeleri gibi çeşitli faaliyetlere de olanak tanımasını amaçlıyoruz. Özellikle kadınların güçlenmesi ve ekonomik bağımsızlıklarını desteklemek amacıyla, köylerde kadın kooperatiflerinin kurulması ve ürünlerin dijital pazarda satışa sunulmasını da planlıyoruz. 

Kurumsal İş Birlikleri

Özel kuruluşlar, Vakfımız ile iş birliği yaparak kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerinin bir parçası olarak topluma değer katma fırsatı bulabilirler. Kurumsal iş birlikleri kapsamında hem maddi destek sağlayarak hem de çalışanları arasından gönüllüler göndererek Vakfımızın yardım faaliyetlerine katkıda bulunabilirler. Bu iş birlikleri, vakfın eğitim, sağlık, toplumsal destek ve diğer alanlardaki projelerini destekleyerek toplumun daha geniş bir kesimine dokunma imkânı sunuyor. Ayrıca kurumsal iş birlikleri sayesinde şirketiniz, çalışanlarınızın sosyal sorumluluk bilincini artırırken, topluma duyarlı bir kuruluş olarak itibarlarını güçlendirme ve toplumsal etkilerini artırma şansı elde edebilir.

Güneştir daima ışığım,
güne bakalım...

© Copyright 2023 by Günebakan Vakfı